Špeciality,
najvyššia forma výzvy

Tajomstvo úspechu tkvie v našom prístupe. Špeciálnym výzvam sa nevyhýbame, práve naopak vyhľadávame ich. Pre našich odborníkov je to možnosť zúročiť svoje majstrovstvo a dlhoročné skúsenosti z jednotlivých polygrafických disciplín a pretaviť ich do nadštandartného výsledku. Pre našich klientov to znamená, že ich kreativita prestáva byť obmedzená v bežnými technickými možnosťami. Každodenný štandard vieme prekročiť a prakticky ľubovoľne môžeme kombinovať rôzne technológie.

Nielen, že tlačíme na rôzne materiály, ale ich aj lakujeme, celoplošne či parciálne, v ploche, aj reliéfne. Taktiež vytvárame reliéfy razbou, slepotlačou alebo v kombinácií s fóliami. Vysekávame, režeme, ryhujeme, perforujeme a následne to všetko zošijeme skobami, niťami, skrutkami či špirálami, alebo zlepíme do väzieb mäkkých aj tvrdých. No a toto všetko na záver strojovo, alebo ručne vytvarujeme, poskladáme a zlepíme do funkčného tvaru. Kvôli komfortnému používaniu aplikujeme špecálne mechanizmy. Závery, závesy, rúčky – plastové, magnetické alebo textilné. Po zabalení na požiadanie adresne distribuujeme.

Takto komplexne ukončená zákazka pre nás predstavuje maximum toho, čo vieme klientovi ponúknuť. A veríme, že to nie je málo. Vyskúšajte nás a presvedčte sa sami o našom prístupe a našich schopnostiach.